BRAMY GARAŻOWE

Opis bramy garażowe


Piła bramy garażoweSolidne i wytrzymałe bramy garażowe oferowane przez naszą firmę to jedne z najlepszych bram garażowych jakie mogą Państwo znaleść na Polskim rynku. Bramy garażowe segmentowe firmy interflex to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań Kientów którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość i wieloletnie działanie bez najmniejszych usterek. Bramy segmentowe zbudowane są z segmentów o profilu zamkniętym, wykonanych ze stalowej blachy ocynkowanej. Wypełnienie stanowi trudno palna bezfreonowa pianka poliuretanowa.

Segmentowe bramy garażowe Interflex produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta. Każdy wymiar jest dla nas wymiarem standardowym! Maksymalna szerokość bram to 5500 mm a maksymalna wysokość 3000 mm .Dla większych wymiarów polecamy nasze bramy przemysłowe. Sprężyny skrętne są ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor RAL 9006. Ich żywotność standardowo wynosi 15000 cykli i na życzenie Klienta może być zwiększona do 25000 cykli. Boczne zakończenia segmentów po ocynkowaniu dodatkowo malowane są na kolor biały, zbliżony do RAL 9010, co znacznie poprawia estetykę wykonania całej bramy.

Wyposażenie bram garażowych


Wszystkie bramy wyposażone są standardowo w wewnętrzny uchwyt oraz linkę pociągową ułatwiającą zamykanie bramy.
Wyposażenie dodatkowe:
- zamek ryglujący bramy, dostępny z klamką i szyldem w kolorze czarnym lub w kolorze aluminium, standardowo montowane po lewej stronie patrząc od zewnątrz (ryglowanie jednostronne)
- wewnętrzny rygiel ręczny
- okienka bramowe z ramkami w kolorze białym lub czarnym, okna z ramkami ze stali nierdzewnej, sekcje przeszklone w ramach aluminiowych
- kratki wentylacyjne
- drzwi przejściowe w bramach ( z niskim progiem )
- drzwi boczne aluminiowe z wypełnieniem z paneli bramowych
- napędy elektryczne: standardem dla wszystkich napędów jest przenoszenie siły ciągu za pomocą szyny łańcuchowej. Opcjonalnie może to być pasek zębaty z tworzywa sztucznego (cicha praca). W przypadku zaniku prądu ułatwieniem będzie zastosowanie ręcznego awaryjnego odryglowania bramy.

Nowoczesny Desing


 

Przetłoczenia ofrowanych bram garażowych


W zależności od konfiguracji bramy i rodzaju zastosowanych paneli w bramach Interflex możliwe są różne typy przetłoczeń:

przetloczenia-bramy-garazowe-pila-1
BEZ PROFILOWAŃ
przetloczenia-bramy-garazowe-pila-3
PROFILOWANIE SZEROKIE

przetloczenia-bramy-garazowe-pila-2
KASETON
PROFILOWANIE WĄSKIE

MIKROPROFIL
MIKROPROFIL

Struktury bram garażowych


- Mikroprofil - dostępna w kolorach: srebrnym podobnym do RAL 9006 i antracyt podobnym do RAL 7016
- Deep Mat - dostępna w kolorze antracyt podobnym do RAL 7016
- Gładka - dostępna w kolorze białym podobnym do RAL 9010 oraz w okleinach: złoty dąb, orzech , mahoń i Kingschester
- Woodgrain - dostępna w kolorze białym podobnym do RAL 9010, brązowym podobnym do RAL 8014 oraz w okleinie złoty dąb z szerokim profilowaniem

MIKROPROFIL
MIKROPROFIL
DEEP MAT
DEEP MAT
GŁADKA
GŁADKA
WOODGRAIN
WOODGRAIN

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII


energooszczędne-bramy-garazowe-pila

Bramy garażowe Interflex mają nie tylko estetyczny wygląd, ale posiadają również wyjątkowe parametry w każdych warunkach atmosferycznych. Bramy składają się z połączonych na pióro-wpust paneli o grubości 40 mm. Panele wykonane są z ocynkowanej stali z wypełnieniem – izolacją z bezfreonowej pianki poliuretanowej. Interflex we współpracy z Kingspan Door Components wykorzystuje najnowszą wiedzę technologiczną dążąc do zminimalizowania strat ciepła poprzez bramę garażową. Wytrzymałość paneli wraz z pełnym uszczelnieniem na obwodzie i na złączach daje wyjątkową ochronę przed wiatrem i deszczem a także zapewnia wysoki poziom efektywności cieplnej.

Każda brama produkowana jest na wymiar, a dzięki możliwości wyboru wzorów paneli i szerokiej gamie kolorów brama garażowa Interflex z pewnością poprawi wygląd każdego domu.

Wysoka izolacyjność:
- Uszczelki międzysegmentowe chronią przed wiatrem i wilgocią na całej szerokości bramy
- Elastyczna i odporna na niskie temperatury dolna uszczelka komorowa izoluje bramę od podłoża
- Pionowe uszczelki boczne wraz z uszczelką górną umieszczoną na ostatnim segmencie bramy ocieplają bramę po bokach i do nadproża
- Panel bramowy o grubości 40 mm wypełniony pianką poliuretanową (PUR) o wysokich parametrach cieplnych

Zwiększone bezpieczeństwo


Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowania bram. Oferowane przez nas bramy mają szereg standardowych zabezpieczeń nie zawsze stosowanych w bramach innych producentów. Polityka jakości firmy Interflex zapewnia wysoki standard wykonania i nie pozwala na kompromisy powodujące obniżenie bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów.
Wszystkie nasze bramy wyposażone są w:
- zabezpieczenie chroniące przed skutkami pęknięcia sprężyn
- zabezpieczenie chroniące przed zakleszczeniem palców w segmencie bramy
- zabezpieczenie w postaci odpowiednio ukształtowanych pionowych szyn jezdnych, chroniących przed bocznym wsunięciem palców
- mocny i stabilny panel bramowy o grubości 40 mm
- bramy obsługiwane ręcznie posiadają mocny zamek patentowy ryglujący bramę
- bramy obsługiwane automatycznie – napęd blokuje bramę przed otwarciem.
- bramy obsługiwane automatycznie mogą być opcjonalnie  wyposażone w system fotokomórek

Solidne wykonanie


 

Galeria