Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Opis rolety zewnętrzne i wewnętrzne


 rolety-pila-intrax-logoPrzy zakupie nowych okien bardzo często nasi Klienci decydują się jednocześnie wymienić lub zakupić dodatkowo rolety. Zatem wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych portos-rolety-pilaKlientów w nasze ofercie znajdziecie Państwo również bardzo wytrzymałe, solidne w różnych kolorach i wzorach rolety zarówno rolety wewnętrzne materiałowe, jak również rolety zewnętrzne naelewacyjne czy rolety antywłamaniowe. Oferowana przez nas gama produktów z dziedziny rolet jest bardzo szeroka, zatem zachęcamy i polecamy odwiedzić nasz SALON OKIEN I ROLET OKNOSTYL PIŁA przy ul. Kossaka 119 gdzie będziemy mogli Państwu pokazać katalogi i wszystkie możliwe kolory i wzory oferowanych przez nas rolet. Zapewniamy, że rolety zewnętrzne, które montujemy przy oknach naszych Klientów są to bardzo solidnie wykonane rolety o podwyższonej odporności na włamania, które bez problemu posłużą długie lata bez najmniejszych problemów. Setki naszych dotychczasowych Klientów od wielu lat jest zadowolonych zarówno z zakupionych okien jak i rolet i innych produktów, zapraszamy na zakupy i zapewniamy, że również i Ty będziesz bardzo zadowolony z wyboru naszej firmy.

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową. Rolety firmy Intrax są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie. Systemy rolet nadstawnych (PVC) firmy Intrax zostały zaprojektowane przez doświadczony zespół konstruktorów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań techniczno-technologicznych. Ścisła współpraca z wiodącymi pracowniami architektonicznymi, producentami oraz montażystami zaowocowała stworzeniem systemów roletowych spełniających wysokie standardy współczesnego budownictwa.

Nowoczesny wygląd


 

rolety Piła

Zwiększone bezpieczeństwo


 

rolety-zewnetrzne-antywlamaniowe-pila

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna - może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Profile do rolet

Profile aluminiowe wykonane z blachy walcowanej, lakierowane proszkowo, wypełniony bezfreonową pianka poliuretanową. Zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiczną.
Profile PCV wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa (polichlorku winylu) odpornego na promieniowanie UV.

intrax-rolety-pila