SYSTEMY OKIEN PCV ALUPLAST

okna-pila-aluplast-walcz-chodziez-trzcianka-czarnkow-szczecinek-wagrowiec

Energeto

okna-pila-aluplast-tanio-sklep-cena-okna-walcz-okna-chodziez-wagrowiec-zlotow-budzyn-szczecinek-trzcianka-czarnkow-1Systemy energeto ®, to przykład wykorzystania i połączenia w obrębie jednej technologii wszystkich czynników niezbędnych do optymalizacji okien PVC pod kątem ograniczania strat ciepła. To systemy rekomendowane do nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych.

IDEAL 8000

okna-pila-aluplast-tanio-sklep-cena-okna-walcz-okna-chodziez-wagrowiec-zlotow-budzyn-szczecinek-trzcianka-czarnkow-2Nowy wymiar energooszczędności. Nagrodzony złotym medalem BUDMA 2013 system sześciokomorowy o głębokości zabudowy profili 85mm z systemem trzech uszczelek.

IDEAL 7000

Idealna harmonia. Nowy system 7000 to sześciokomorowa konstrukcja o głębokości zabudowy profili 85 mm z systemem dwóch uszczelek i możliwością szklenia pakietami szybowymi do 51 mm.


IDEAL 5000

Dla wymagających. Zaawansowany system pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z systemem trzech uszczelek, o możliwości szklenia pakietami szybowymi do 41 mm szerokości.


IDEAL 4000

okna-pila-aluplast-tanio-sklep-cena-okna-walcz-okna-chodziez-wagrowiec-zlotow-budzyn-szczecinek-trzcianka-czarnkow-5 Więcej możliwości. System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 41 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.


IDEAL 2000

System 3-4 komorowy o głębokości zabudowy 60 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, z możliwością stosowania pakietów szybowych do 35 mm szerokości.

SYSTEMY OKIEN ENERGETO

Systemy energeto ®, to przykład wykorzystania i połączenia w obrębie jednej technologii wszystkich czynników niezbędnych do optymalizacji okien PVC pod kątem ograniczania strat ciepła. To systemy rekomendowane do nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych.

Inteligentne rozwiązania systemowe stają się rzeczywistością. Lekkie, pozbawione wzmocnień stalowych wewnątrz profili elementy konstrukcyjne, ograniczające przy tym znacząco straty energii w budynkach to nowe argumenty i korzyści, które producentom okien oferuje aluplast.

ENERGETO ENGLISZ FILM

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ ENERGETO

Zaproponowany przez aluplast koncept energeto ® jest nowym kierunkiem w myśleniu o energooszczędności, gdyż wiąże się z wyeliminowaniem stosowanych dotychczas w profilach wzmocnień stalowych, które powodowały pogorszenie ich termiki. Dodatkowo, wdrażając tę technologię aluplast wychodzi naprzeciw oczekiwaniom producentów w zakresie optymalizowania procesów związanych z produkcją okien.