OKNA ALUPLAST IEAL 7000

PROFIL OKNA ALUPLAST 7000

OKNA PIŁA ALUPLAST 7000 ENERGOOSZCZEDNE OKNA PASYWNE WALCZ CHODZIEZ ZLOTOW WAGROWIEC TRZCIANKA JASTROIWE BUDZYN CZARNKOW

Opis okien Aluplast 7000


okkna Piła

Nowoczesne energooszczędne bardzo wytrzymałe okna ALUPLAST IDEAL 7000, to przede wszystkim górna półka jeśli chodzi o okna plastikowe PCV.   Idealna harmonia - Nowy system 7000 to sześciokomorowa konstrukcja o głębokości zabudowy profili 85 mm z systemem dwóch uszczelek i możliwością szklenia pakietami szybowymi do 51 mm szerokości.

Seria profili IDEAL 7000 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności  termicznej okna. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 W/m2K, co w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm stanowi bardzo atrakcyjną propozycję produktową.

System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi seriami profili o głębokości 85 mm. Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.

Szeroka oferta folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie praktycznie dowolnej kolorystyki okien.

Pobierz specyfikacje Aluplast 7000

Specyfikacja techniczna okien IDEAL 7000

 
Głębokość zabudowy: 85 mm
Szerokość zestawu rama/skrzydło: 119 mm
Maksymalna grubość oszklenia: 51 mm
Ilość komór: 6
System uszczelnienia: zewnętrzne
System wzmocnienia: stal, wzmocnienia Ultradur High Speed
Dostępna stylistyka profili: classic-line
Współczynnik przenikania ciepła: 1,0 - 1,1 W/m2K
Odporność na działanie wiatru C4*
Wodoszczelność: 9A*
Przepuszczalność powietrza: 4*
Izolacyjność akustyczna z pakietem szybowym 4/16/4: 33(-2;-5)dB
Maksymalna izolacyjność akustyczna: 46(-1;-4)dB*
Technologia bonding inside: nie
Możliwość pianowania: nie
Wymienne uszczelki: nie
Kompatybilność z seriami produktów: drzwi zewnętrzne 7000

* podane wartości właściwości użytkowych są maksymalnymi, które uzyskano w badania

Nowość współczynnik U = 1,0 W/m2

aluplast-okna-pila-okna-energooszczedne-pasywne-pcv-plastik-sklep-walcz-chodziez-wagrowiec-trzcianka-budzyn-szczecinek-zlotow

Galeria okien aluplast ideal 7000

Kolory profili