FIRMA OKNOSTYL PIŁA

SALON OKIEN ROLET I DRZWI OKNOSTYL W PILE OFERUJE PAŃSTWU OD PONAD KILKUNASTU LAT NOWOCZESNE MODNE I PRZEDE WSZYSTKIM Z NAJWYŻSZYCH PÓŁEK OKNA PLASTIKOWE, OKNA ENERGOOSZCZĘDNE, OKNA DACHOWE, OKNA DREWNIANE ORAZ BRAMY GARAŻOWE, ROLETY ZEWNĘTRZNE I ROLETY WEWNĘTRZNE, DRZWI I PARAPETY.

Jako prawdziwie profesjonalna firma od samego początku działania polityka naszej firmy jest głównie nastawiona na maksymalne zadowolenie naszych Klientów. Od zawsze dopinamy wszystkie sprawy na ostatni guzik. Niezależnie czy jest to początkowa wycena naszych produktów, czy pomiary, czy też transport i montaż. Zawsze na każdym etapie staramy się by Nasi Klienci byli obsłużeni tak jak sobie tego życzą.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zapytać o naszą ofertę zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub e-mailowego oraz do odwiedzenia naszego salonu okien drzwi i rolet w Pile przy ul. Kossaka 119.

Kontakt z nami

page2-img1
NOWOCZESNOŚĆ

Oferowane przez nas produkty, przede wszystkim okna plastikowe PCV to jedna z najwyższych półek okien na rynku Polskim. Stawiamy przede wszystkim na bardzo dużą energooszczędność.

PROFESJONALNE POMIARY

Zawsze niezależnie od skali inwestycji wykonujemy profesjonalne i dokładne pomiary okien, drzwi, bram garażowych czy rolet i parapetów. Z nami możesz czuć się w 100% pewny.

MONTAŻ SERWIS GWARANCJA

Stawiamy przede wszystkim na kompleksowe rozwiązania zaczynając od dokładnej wyceny i pomiarów, przez bezpieczny transport okien oraz na końcu dokładny montaż i gwarancje na lata.

page2-img2

SOLIDNE BRAMY GARAŻOWE

Oferowane przez nas bramy garażowe charakteryzują się przede wszystkim bardzo solidnym wykonaniem, piękną kolorystyką i strukturą oraz bardzo wytrzymałymi mechanizmami otwierania i zamykania bram na pilota.

więcej o bramy garażowe

Wyróżnia nas wiele aspektów dzięki którym możemy oferować Ci to co najlepsze.

Tu będzie przykładowy skrócony opis tego akapitu dla firmy salon okien Piła. Tu będzie przykładowy skrócony opis tego akapitu dla firmy salon okien Piła. Tu będzie przykładowy skrócony opis tego akapitu dla firmy salon okien Piła. Tu będzie przykładowy skrócony opis tego akapitu dla firmy salon okien Piła. Tu będzie przykładowy skrócony opis tego akapitu dla firmy salon okien Piła.

DODATKOWA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
72
ZADOWOLENI KLIENCI
100
DODATKOWE WYCISZENIE
85

PASYWNE ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PCV

Nasza oferta to przede wszystkim bardzo energooszczędne okna plastikowe, które charakteryzują się również bardzo wysoką izolacją akustyczną. Dla bardzo wymagających polecamy okna PCV OVLO CLASSIC 6 komorowe – 3 szybowe.

więcej o okna ovlo classic

page2-img3

 

DOKŁADNOŚĆ

PRECYZJA

WYSOKA JAKOŚĆ

GWARANCJA