OKNA PIŁA: ENERGOOSZCZĘDNE PASYWNE NOWOCZESNE OKNA PCV DO TWOJEGO DOMU I MIESZKANIA

Witamy Cię na naszej firmowej stronie internetowej. Znalazłeś się tu zapewnię, gdyż interesuje Cię zakup i montaż takiego asortymentu jak: okna, drzwi, rolety, bramy garażowe, parapety. Jeśli tak to nie mogłeś trafić lepiej. Oferta naszej firmy to przede wszystkim najwyższej jakości wykonane w najnowocześniejszych technologiach energooszczędne okna PCV plastikowe oraz okna aluminiowe, okna dachowe,  bramy garażowe, drzwi wejściowe – drzwi zewnętrzne, drzwi pokojowe – drzwi wewnętrzne, rolety (rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne) oraz parapety.

Learn more

page3-img1
page3-img2

ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PASYWNE OVLO

W dzisiejszych czasach jest standardem, że dbamy o wysoką jakość produktów jakie nas otaczają. Lubimy, kiedy rzeczy, produktu lub usługi, jakie są nam oferowane są z górnej półki lub po prostu najlepsze. Jeśli szukamy, zatem okien do swojego domu lub mieszkania chcemy, aby okna były bardzo precyzyjnie wykonane, szczelne, energooszczędne i ciche. Takie właśnie okna PCV oferujemy w naszej firmie. Nowej generacji linia okien OVLO już teraz w 100% spełnia wszelkie wymagania jakie stawiane są tego typu produktom w przyszłości. Najnowocześniejsza technologia połączona z idealnie dopasowaną formą zapewnia bardzo wysoką oszczędność energii co daje nam coraz to niższe rachunki przede wszystkim za ogrzewanie pomieszczeń. Okna PCV oferowane przez nas spełniają bardzo restrykcyjne wymogi stawiane pasywnym oknom energooszczędnym.

Learn more

DUŻA OSZCZEDNOŚĆ ENERGII–BARDZO NISKI WSPÓŁCZYNNIK UTRATY ENERGI U

Okna PCV plastikowe OVLO które oferujemy w przypadku pakietu okien 3 szybowego mają współczynnik U=0,5 Wm2k co daje rewelacyjne efekty. Jeśli zatem zależy Ci by kupić okna z wysokiej półki w dobrej atrakcyjnej cenie, jeśli zależy Ci aby nowe modne okna służyły Ci przez długie lata bez najmniejszych problemów i przede wszystkim jeśli zależy Ci na zakupie okien które będą nowoczesne, modne i energooszczędne to mamy dla Ciebie idealną ofertę.

Learn more

page3-img3